Belediye Personel Alımları 2017

Ülkemizde bir çok belediye bulunmakta olup, bu belediyelerin bazıları boş iş pozisyonları için personel işçi alımları gerçekleştirmektedir. 2016 ve 2017 yılları içerisinde belediye personel alımlarından yararlanmak isteyenler konumuzdan hangi belediyelerin alım yaptığını inceleyerek başvuru tarihlerine göre iş başvuru işlemlerini yapabilirler.

Belediye Personel Alımları 2017 senesi içinde konumuzda verilmiş olan açık iş pozisyonları için iş ilanı vermiştir. Konumuzda bulunan belediyelerin dışında herhangi bir alım söz konusu değildir. Şuan işçi alımı yapan belediyeler ise; Mehmetli Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı Bağlıkaya Belediyesi İşçi Alım İlanı Gevaş Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı Gülnar Belediyesi İşçi Alım İlanı Çandır Belediyesi İşçi Alım İlanı Menemen Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı Kurancılı Belediyesi İşçi Alım İlanı


  1. Mehmetli Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı
  2. Bağlıkaya Belediyesi İşçi Alım İlanı
  3. Gevaş Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı
  4. Gülnar Belediyesi İşçi Alım İlanı
  5. Çandır Belediyesi İşçi Alım İlanı
  6. Menemen Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı
  7. Kurancılı Belediyesi İşçi Alım İlanı


Üst kısımda bulunan iş ilanlarının haricinde başka belediye iş ilanı 2017 bulunmamaktadır. Belediye Personel Alımları 2017 İlanlarına toplamda kaç alım yapacak bilinmiyor. 2016 yılı içinde kaç kişiyi bünyesine dahil edecek yani kaç alım yapacağına ilişkin bilgileri vermeyen belediyelerin alım detaylarına ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

Belediye Kariyer

Belediye eleman alımı ilanlarını tek bir ilan üzerine değil bir çok ilan üzerine yayınlamıştır. Belediyelerin yayınladığı ilanlarının başvuru şartlarını, genel niteliklerini ve diğer gerekli bilgilerini incelemek daha sonra başvuru sağlamak isteyenler ilgili memurlar.net adresine giderek işlem yapabilirler.

http://ilan.memurlar.net/arama/?SearchLocation=title&SearchText=belediye&x=0&y=0
Belediye Personel Alımları 2017 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017