Van Ferit Melen Havalimanı İş İlanları 2017 Var mı?

Van Ferit Melen Havalimanı personel alımı hakkında bilgiler ve Van Ferit Melen Havalimanı iş başvurusu var mı sorusunun cevabı makalemizde detaylı olarak verilmiştir. İşte Van Ferit Melen insan kaynakları bilgileri;

Türkiye'de hizmetlerine devam etmekte olan hava limanları Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü veya TAV Havacılık bünyesinde bulunmaktadır. Bunun için hava alanları yeni personel alımı ilanı duyurduğu zaman bu iki kurumun kariyer veya insan kaynakları adresini kullanmaktadır. Sizinde Van Ferit Melen Havalimanı iş ilanlarına ulaşabilmeniz için konumuzun devamında verilmiş olan resmi adrese gitmeniz gerekmektedir. Ancak şunu belirtmek gerekirse Van Ferit Melen Havalimanı resmi internet adresi üzerinden ilan yayınlamıyor.

Peki bunun yerine ne yapıyor diye bir çok kişi merak edecektir. Hava alanı bünyesinde personel açığı olduğu zaman Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü, resmi devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden ilanlarını yayınlıyor. Bu yayınlanan ilanın içinde Van Ferit Melen bölgesinden de alım olursa başvuru yapabilirsiniz demektedir.

Van Ferit Melen Havalimanı İş İlanları var mı?

Üst kısımda da dediğimiz gibi Van Ferit Melen Havalimanı bünyesinde şuanda boş iş alanı olmadığı için güncel iş ilanı da yoktur. Eğer olursa Devlet Personel Başkanlığı DPB sitesi üzerinden Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü alım ilanına çıkmaktadır. Bu alım ilanı ile birlikte hangi illerden alım yapacağını da listelemektedir.

www.van.dhmi.gov.tr/
Van Ferit Melen Havalimanı İş İlanları 2017 Var mı? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017