Konya Havalimanı İş İlanları 2017 var mı?

Konya Havalimanı personel alımı hakkında bilgiler ve Konya Havalimanı iş başvurusu var mı sorusunun cevabı makalemizde detaylı olarak verilmiştir. İşte Konya havaalanı insan kaynakları bilgileri;

Türkiye'de hizmetlerine devam etmekte olan hava limanları Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü veya TAV Havacılık bünyesinde bulunmaktadır. Bunun için hava alanları yeni personel alımı ilanı duyurduğu zaman bu iki kurumun kariyer veya insan kaynakları adresini kullanmaktadır. Sizinde Kastamonu Havalimanı iş ilanlarına ulaşabilmeniz için konumuzun devamında verilmiş olan resmi adrese gitmeniz gerekmektedir. Ancak şunu belirtmek gerekirse Konya Havalimanı resmi internet adresi üzerinden ilan yayınlamıyor.

Peki bunun yerine ne yapıyor diye bir çok kişi merak edecektir. Hava alanı bünyesinde personel açığı olduğu zaman Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü, resmi devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden ilanlarını yayınlıyor. Bu yayınlanan ilanın içinde Konya bölgesinden de alım olursa başvuru yapabilirsiniz demektedir.

Konya Havalimanı İş İlanları var mı?

Üst kısımda da dediğimiz gibi Konya Havalimanı bünyesinde şuanda boş iş alanı olmadığı için güncel iş ilanı da yoktur. Eğer olursa Devlet Personel Başkanlığı DPB sitesi üzerinden Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü alım ilanına çıkmaktadır. Bu alım ilanı ile birlikte hangi illerden alım yapacağını da listelemektedir.

www.konya.dhmi.gov.tr/
Konya Havalimanı İş İlanları 2017 var mı? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017