Ebebek Personel Alımı İş İlanları

Anne-bebek ürünleri alanında hizmet vermekte olan ve bu sektörde başarılı bir konumda bulunan Ebebek, çok sayıda personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Anne-bebek ürünleri çatısı altında personel olmak isteyenler şirketin iş ilanları ve insan kaynakları adresine sayfamızdan ulaşabilirler.

Ebebek Personel Alımı 2016 senesi içinde konumuzda verilmiş olan açık iş pozisyonları için iş ilanı vermiştir. Anne-bebek ürünlerinin satışını yapan şirketin aşağıda bulunan iş ilanlarının haricinde de bir kaç adet güncel iş ilanı bulunmaktadır. Şirketin yayınladığı Ebebek Satış Danışmanı-Maslak İstanbul(Avr.) ebebek Satış Danışmanı / Çorlu Tekirdağ ebebek Satış Danışmanı / Perlavista Avm İstanbul(Avr.) ebebek Mağaza Operasyon Satış ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) ebebek Part Time Satış Danışmanı / Akasya İstanbul(Asya) ebebek Part Time Satış Danışmanı / Kızıltoprak İstanbul(Asya) ebebek Part Time Satış Danışmanı / Elazığ Elazığ ebebek Satış Danışmanı / Çamlıca İstanbul(Asya) ebebek Satış Danışmanı / Kızıltoprak İstanbul(Asya) ebebek Satış Danışmanı / Akasya gibi iş ilanlarının detaylarını incelemek ve ilanlara başvuruda bulunmak için şirketin kariyer adresine gidebilirsiniz.

Ebebek şirketinin ilanlarından bazıları ise şöyledir;

Satış Danışmanı-Maslak İstanbul(Avr.) ebebek Satış Danışmanı / Çorlu Tekirdağ ebebek Satış Danışmanı / Perlavista Avm İstanbul(Avr.) ebebek Mağaza Operasyon Satış ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) ebebek Part Time Satış Danışmanı / Akasya İstanbul(Asya) ebebek Part Time Satış Danışmanı / Kızıltoprak İstanbul(Asya) ebebek Part Time Satış Danışmanı / Elazığ Elazığ ebebek Satış Danışmanı / Çamlıca İstanbul(Asya) ebebek Satış Danışmanı / Kızıltoprak İstanbul(Asya) ebebek Satış Danışmanı / Akasya

Ebebek Personel Alımı İlanlarına toplamda kaç alım yapacak bilinmiyor. 2016 yılı içinde kaç kişiyi bünyesine dahil edecek yani kaç alım yapacağına ilişkin bilgileri vermeyen Ebebek şirketi çok sayıda iş pozisyonu için alım yapmaktadır. Bu alımlardan yararlanmak isteyen kişiler aşağıdan kariyer adresine ulaşabilirler.


Ebebek Kariyer

Ebebek eleman alımı ilanlarını tek bir ilan üzerine değil bir çok ilan üzerine yayınlamıştır. Ebebek firmasının yayınladığı ilanlarının başvuru şartlarını, genel niteliklerini ve diğer gerekli bilgilerini incelemek daha sonra firmanın ilanlarına başvuru sağlamak isteyenler ilgili kariyer net adresine giderek işlem yapabilirler. Ayrıca Ebebek çalışan maaşlarına ulaşamadık ancak stajyer maaşı 800 TL aldığı belirtilmiş. Fakat bu ücretin netliği belli değildir.

http://www.kariyer.net/ebebek-is-ilanlari-c7997-p32875/
Ebebek Personel Alımı İş İlanları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017