Adıyaman Havalimanı 2017 Personel Alımı Var mı?

Adıyaman Havalimanı iş ilanları hakkında bilgiler, Adıyaman Havaalanı iş başvurusu ve açık iş pozisyonları var mı gibi bilgiler makalemizin devamında yer almaktadır. Adıyaman Havalimanı insan kaynakları adresinden iş ilanı duyurusu yapmamaktadır.

Ülkemizde çalışma ve faaliyetlerine DHMİ veya TAV bünyesinde devam eden bir çok havalimanı - havaalanı bulunmaktadır. Bu hava limanları sık sık personel alımı ve eleman alımı yapmamaktadır. Resmi sayfalarını incelediğimizde güncel iş ilanlarına dair bir bilgi yoktur. Eğer ülkemizde çalışmalarını sürdüren hava limanı ve hava alanları personel alımına ihtiyaç duyarsa Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü, Devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden personel alımı ve memur alımı ilanlarını duyurmaktadır.

2017 yılının yaklaşması ile birlikte Adıyaman Havalimanı ilinde ikamet eden kişiler Adıyaman Havalimanı personel alımı veyahut memur alımı var mı diye merak içerisindeler ancak resmi siteyi incelemelerimize göre Adıyaman Havalimanı güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Eğer yeni ilan olursa resmi site üzerinden değil de devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden ilanlarını yayınlamaktadır.

Adıyaman Havalimanı Personel Alımı Var mı?

Üst kısımda da dediğimiz gibi Adıyaman Havalimanı şuanlık güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Eğer olursa Devlet Personel Başkanlığı DPB sitesi üzerinden Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü alım ilanına çıkmaktadır. Bu alım ilanı ile birlikte hangi illerden alım yapacağını da listelemektedir. 

http://www.adiyaman.dhmi.gov.tr/
Adıyaman Havalimanı 2017 Personel Alımı Var mı? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017