2017 Balıkesir Havalimanı Personel Alımı ve İlanları Var mı?

Balıkesir Havalimanı personel alımı hakkında bilgiler, Balıkesir Havalimanı iş başvurusu ve açık iş pozisyonları var mı gibi bilgiler makalemizin devamında yer almaktadır. Balıkesir Havalimanı insan kaynakları adresinden iş ilanı yayınlamamaktadır.

Ülkemizde çalışma ve faaliyetlerine DHMİ veya TAV bünyesinde devam eden bir çok havalimanı - havaalanı bulunmaktadır. Bu havalimanları sık sık personel alımı ve eleman alımı yapmamaktadır. Resmi sayfalarını incelediğimizde güncel iş ilanlarına dair bir bilgi yoktur. Eğer ülkemizde çalışmalarını sürdüren havalimanı ve havaalanları personel alımına ihtiyaç duyarsa Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü, Devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden personel alımı ve memur alımı ilanlarını duyurmaktadır.

2017 yılının yaklaşması ile birlikte Balıkesir ilinde ikamet eden kişiler Balıkesir Havaalanı personel alımı veyahut memur alımı var mı diye merak içerisindeler ancak resmi siteyi incelemelerimize göre Balıkesir Havalimanı güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Eğer yeni ilan olursa resmi site üzerinden değil de devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden ilanlarını yayınlamaktadır.

Balıkesir Havalimanı Personel Alımı Var mı?

Üst kısımda da dediğimiz gibi Balıkesir Havalimanı şuanlık güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Eğer olursa Devlet Personel Başkanlığı DPB sitesi üzerinden Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü alım ilanına çıkmaktadır. Bu alım ilanı ile birlikte hangi illerden alım yapacağını da listelemektedir. 

http://www.balikesir.dhmi.gov.tr/
2017 Balıkesir Havalimanı Personel Alımı ve İlanları Var mı? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017