Erikli İş Başvurusu 2016

Makalemiz üzerinden sizlere Erikli iş başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz ve hazır su satışı yapan Erikli personel alımı ilanlarının listesini sunacağız. Su satışı gerçekleştiren şirketin açık iş pozisyonları ve kariyer bilgilerine yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İşte Erikli insan kaynakları detayları;

Hazır paketlenmiş su satışı yapan Erikli şirketi bu satışlarını gerçekleştirebilmek ve üst seviye hizmet sunabilmek için işçi alımları yapması gerekmektedir. Bünyesine dahil edeceği işçiler sayesinde ürünlerini hızla paketleyip müşterilerine sunması gereken Erikli, Nestle Waters şirketinin bünyesinde bulunmaktadır. 
Nestle Waters şirketi ise 1965 senesinde çalışmalarına başlamış ve günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır.

Nestle Waters şirketine global açıdan baktığımızda 35 ülkede, 100'den fazla fabrikası ve 33,000'i aşan personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bu sayılar ile şirketin çapını kısmen görebiliyor ve hizmetlerinin genişliğini algılayabiliyoruz. İşte Nestle Waters bu hizmetlerine devam edebilmek için bünyesine personel alımı yapması gerekmektedir.

Nestle Waters şirketi alımlarını İstanbul, Ankara ve Bursa bölgelerinden yapacak olup,  Muhasebe Şefi, Forklift Operatörü, Sevkiyat Uzman Yardımcısı, Mamul Depo Uzmanı ,Malzeme Depo Uzmanı ve Satış Temsilcisi gibi açık iş pozisyonlarına gerçekleştirecektir. İşte şirketin bu açık iş ilanlarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız konumuzda vermiş olduğumuz kariyer ve iş ilanı adresine giderek gerekli başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erikli İş İlanları 

Hazır su pazarında başarıyı yakalamış ve bu başarısını sürdürmek isteyen Erikli şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen aşağıda verdiğimiz Erikli kariyer sayfasına giderek gerekli incelemelerinizi gerçekleştirerek işlemlerinize başlayabilirsiniz. >Erikli iş ilanları için tıklayın.
Erikli İş Başvurusu 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017