TÜYAP Personel Alımı 2016

TÜYAP PERSONEL ALIMI


TÜYAP insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamaya göre 3 adet açık iş pozisyonu için alım yapacaktır. Sektöründe başarı sağlamış ve bu başarısını sürdürmek için TÜYAP iş ilanları yayınlamakta olup, bu ilanlar için de bazı şartlar belirtmiştir. Eğer bu şartları taşıyorsanız TÜYAP iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerin hepsi yazımızın devamında ayrıntılı olarak yazılmıştır.

TÜYAP Personel Alımı

Tüyap Fuarcılık Grubu kurulduğu günden bu yana çeşitli çalışmalar gerçekleştirmekte olup, bu çalışmalarını devamlı sürdürmek için bazı alanlar için personel alımı yapmaktadır. 2016 yılı içinde çok fazla alım yapmayacak olan Tüyap Fuarcılık Grubu, toplamda 3 açık iş pozisyonu yayınlamıştır. Eğer sizlerde Tüyap Fuarcılık Grubu iş ilanlarından faydalanarak çalışmak isteyenler arasında yer alıyorsanız hemen aşağıdan gerekli detayları takip edebilirsiniz.

TÜYAP Kariyer

- Ankara,
- İstanbul,

Tüyap Fuarcılık Grubu yayınladığı 3 iş pozisyonu için 2 bölgeden alım yapacak olup, bu bölgeler üst kısımda yer almaktadır. Eğer Ankara ve İstanbul illerinde çalışmak istiyorsanız Tüyap Fuarcılık Grubunun ilgili kariyer adresine giderek iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz. Yaptığınız başvurular kurumun insan kaynakları birimi tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır.

– Pazar ve sektör araştırmasının analizlerini yapmak,
– Yıllık pazarlama bütçesini oluşturmak ve etkin yönetmek,
– Potansiyel müşterilere ulaşmak,
– Pazarlama stratejilerini belirlemek,
– Pazarlama hedeflerini gerçekleştirmek, sonuçlarını analiz etmek,
– İletişim ve medya planını hazırlamak,
– Fuar zamanında müşterilerin ihtiyaçlarını takip etmek,

Tüyap şirketinin 1 iş pozisyonu için verdiği şartlar üst kısımda bulunmaktadır. Eğer diğer ilanları incelemek ve şartlarını takip etmek istiyorsanız firmanın kariyer ve iş ilanı adresi aşağıda yer almakta olup, ilgili kariyer sayfası üzerinden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/tuyap-tum-fuarcilik-yapim-a-s-is-ilanlari?firma=10202
TÜYAP Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017