SANDOZ İş İlanları 2016 ve Maaşları

SANDOZ PERSONEL ALIMI YAPIYOR!!!

Sandoz insan kaynakları biriminin gerçekleştirdiği açıklamaya göre ilaç şirketi 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacaktır. SANDOZ bu alımlarını gerçekleştirirken bir çok şart belirtmiş olup, bu şartları taşıyan adayların başvurularını kabul etmektedir. SANDOZ iş ilanlarını incelediniz ve başvuruda bulunmak istiyorsanız öncelikle başvuru şartlarının kendinize uyup uymadığını kontrol edebilirsiniz. Şartları taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

SANDOZ iş ilanları 2016 'da içinde makalede yer verilmiş açık iş ilanları ve iş pozisyonları üzerinden düzenlenecektir. İlaç firmasının kariyer ve insan kaynakları sitesinde  şimdilik güncel iş ilanı yer almadığı için SANDOZ şirketinin iş başvurusunda bulunmak isteyenler ilgili adresi sürekli olarak takip etmelidir.

SANDOZ PERSONEL ALIMI

- Tıbbi Tanıtım Uzmanı- Kırıkkale Kırıkkale Sandoz
- Ancillary System Maintenance Engineer/Leader Kocaeli Sandoz
- Üretim Operatörü Kocaeli Sandoz
- Dönemsel Jr.Üretim Operatörü Kocaeli Sandoz
- Management Trainee Kocaeli Sandoz
- Budgeting & Controlling Specialist

Sandoz Çalışma Şartları ve Diğer Bilgiler

- Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.
- Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.
- Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.
- Sandoz Maaşları: Tıbbi tanıtım sorumlusu 2,050

Sektörünün başarılı ilaç şirketi SANDOZ, iş başvurusu alırken resmi olarak kullanmış olduğu kariyer net adresindeki sayfasını kullanmaktadır. Bunun için ilaç firmasının bu sayfasına giderek eğer varsa güncel iş ilanlarını inceleyerek kendinize uygun olan SANDOZ iş ilanlarına başvuru sağlayabilirsiniz. Eğer başvuru konusunda sıkıntı yaşıyorsanız SANDOZ personel alımı konumuzda verilen insan kaynakları adresine gidebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sandoz-is-ilanlari-c1454-p4976/
SANDOZ İş İlanları 2016 ve Maaşları Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017