Rönesans İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016


Rönesans İnşaat Personel Alımı

İnşaat sektöründe hizmet sunan ve bu hizmetlerine 2016 yılında da devam etmek isteyen Rönesans İnşaat, bir kaç iş alanı için personel ve işçi alımı yapmayı planlıyor. Rönesans İnşaat iş başvurusu kabul ederken internet ortamında kullanmış olduğu Rönesans İnşaat insan kaynakları adresinden faydalanmaktadır. Bunun için inşaat şirketine başvuru yapmak isteyenler konumuzun devamında verilmiş olan güncel iş ilanı adresini ziyaret edebilirler.

Pek uzun zamandır inşaat sektöründeki hizmetlerini sürdürmekte olan Rönesans İnşaat, Rönesans Holding'in çatısı altında bulunmaktadır. Uzun zamandır bu holding'in altında faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat çok sayıda işçi ve personel alımı düzenleyecektir. İşte detaylar;

Rönesans İnşaat Personel Alımı

- Teknik Ofis Şef Yardımcısı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
- Ölçme Alet Operatörü Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
- Teknik Ofis Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
- Binek Araç Şoförü Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
- Kamp Amiri Bursa, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
- İdari İşler Şefi Bursa, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
- Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
- Kaba İşler Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat

İnşaat şirketinin bu iş ilanlarının haricinde de çok sayıda güncel iş ilanı olup, ayrıca holding'in de çeşitli ilanları bulunmaktadır. İnşaat ve holding ilanlarını incelemek daha sonra ilanların başvuru detaylarını takipte bulunmak isteyenler ilgili kariyer sayfasına gidebilirler.

Başvuru İşlemleri

Rönesans İnşaat şirketi başvuru kabul ederken bazı şartlar belirtmiş olup, bu şartları taşıyan kişilerin ilgili ilanlara başvuru yapmalarını istemektedir. Eğer şirketin belirtmiş olduğu başvuru şartlarını taşıyor ve iş imkanlarından yararlanmak istiyorsanız hemen firmanın kariyer adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ronesans-holding-is-ilanlari-c6626-p31507/
Rönesans İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017