KİPTAŞ ŞOFÖR ALIMI 2016

KİPTAŞ ŞOFÖR ALIMI 2016

1987 senesinde kurulmuş olan ve faaliyetlerini 2016 yılı içinde de sürdürecek olan Kiptaş personel alımı yapacak. Kiptaş iş başvurusu yaparak sizlerde şirketin bünyesine katılarak iş sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanı gereken Kiptaş insan kaynakları sayfasına giderek güncel iş ilanlarını takip etmeniz olacaktır. 

KİPTAŞ ŞİRKETİ NASIL BAŞVURU KABUL ETMEKTEDİR ?

Kiptaş şirketinin yayınladığı güncel iş ilan detaylarını incelemek ve açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız konumuzda verdiğimiz Kiptaş iş ilanı web sayfasına giderek bu iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvuruda bulunmakta zorluk çekiyorsanız yorum olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.KİPTAŞ ŞOFÖR ALIMI 2016


İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yaşanabilir ve güvenilir kentler üreten KİPTAŞ; niteliksiz ve plansız yapılaşmaları önlemenin ötesinde gelişen İstanbul’un estetik mekan vitrini olarak ön plana çıkmaktadır.

Başlıca görevi İstanbul’un çarpık yapılaşmasına çözüm getirmek olan KİPTAŞ, 8 Mart 1995 yılında kuruluşunu tamamlayarak faaliyete başladı.

1995 yılından beri inşaat sektörünün önemli bir şirketi olarak faaliyet gösteren KİPTAŞ yüklendiği misyonun bilincinde, İstanbul halkına hizmet vermeye devam etmektedir.17 Mayıs 1995 tarihinde "BAŞAK-HİLAL Toplu Konut Projesi’nin ilk temelini attı. Artarak devam eden konut hamleleri sonucunda kuruluşundan bugüne 75.000 konut yaparak İstanbul’a kazandırdı.

Kiptaş şoför alımı 2016 senesi için bu ilanlar üzerine yayınlanmıştır. Kiptaş şirketinin konumuzda bulunan iş ilanı detayları incelemek, istenen uzmanlık ve yetenek alanlarını takipte bulunmak ve açık ilanlara başvuru yapmak için konumuzda bulunan Kiptaş iş ilanı web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kiptaş şoför alımı 2016

Kiptaş şoför alımı 2016 yılı ilanları bu ilanlar üzerine verilmiştir. Kiptaş 2016 yılında bu iş pozisyonlarına toplamda kaç kişi alacak bir bilgi bulunmamaktadır. Şirketin kariyer sitesinde bulunan güncel iş ilanlarının arasına belli zaman aralıkları ile yeni iş ilanları da eklenmekte ve güncellenmektedir.

http://www.kiptas.istanbul/tr/kiptas/insan-kaynaklari
KİPTAŞ ŞOFÖR ALIMI 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017