Kipaş Holding Personel Alımı 2016

Kipaş Holding PERSONEL ALIMI


Kipaş Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamaya göre açık iş pozisyonları için alım yapacaktır. Sektöründe başarı sağlamış ve bu başarısını sürdürmek için Kipaş Holding iş ilanları yayınlamakta olup, bu ilanlar için de bazı şartlar belirtmiştir. Eğer bu şartları taşıyorsanız Kipaş Holding iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerin hepsi yazımızın devamında ayrıntılı olarak yazılmıştır.

Kipaş Holding Personel Alımı

Türkiye'de faaliyetlerini sürdüren Holdinglerden birisi olan Kipaş Holding, gelişmiş holdinglerden birisidir. Kipaş Holding personel alımı yaparken oldukça titizlik ile bu aşamaları gerçekleştirmekte olup, Holding bünyesi için en uygun personeli seçmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Kipaş Holding'in yayınladığı personel alımı ilanlarında bir çok şart belirtilmiş olup, bu şartları taşıyan kişilerin ilanlara başvuruda bulunmalarını istemektedir.

Kipaş Holding Kariyer

- Kipaş Kağıt / Muhasebe Uzmanı,
– İşletme Mühendisi,
– Satış Danışmanı,
– Pazarlama Uzmanı,
– Genel Başvuru,
– Torna Tesviye Elemanı,
– Güvenlik Görevlisi,
– Müşteri Temsilcisi.

Kipaş Holding eleman alımı ilanları yukarıda bulunan iş alanları için verilmiştir. Eğer yukarıda bulunan iş pozisyonlarından ilginizi çeken varsa ilgili holding insan kaynakları adresine giderek güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, genel başvuru ve torna tesviye elemanı gibi daha saymadığımız ilanın başvuru şartlarını, eğitim seviyelerini inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun bay veya bayan,
İleri derecede Excel programına hakim,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Kahramanmaraş'ta ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

http://www.yenibiris.com/kipas-holding-a-s-is-ilanlari?firma=65238
Kipaş Holding Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017