Erdemir Personel Alımı 2016

ERDEMİR PERSONEL ALIMI


Erdemir insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamaya göre 3 adet açık iş pozisyonu için alım yapacaktır. Sektöründe başarı sağlamış ve bu başarısını sürdürmek için Erdemir iş ilanları yayınlamakta olup, bu ilanlar için de bazı şartlar belirtmiştir. Eğer bu şartları taşıyorsanız Erdemir iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerin hepsi yazımızın devamında ayrıntılı olarak yazılmıştır.

Erdemir Personel Alımı

Ereğli Demir Çelik Fabrikası kısa ismiyle Erdemir uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden ve bulunduğu bölgenin ekonomisine katkı sağlayan ayrıca bir çok kişiye de ekmek kapısı olmuş bir şirkettir. Bu özellikleri ile ön plana çıkan ve bulunduğu bölgede oldukça önem arz eden Erdemir, 2016 yılında personel alımı yapmaya devam etmektedir. Erdemir bünyesinde bulunmak isteyen adaylar aşağıda kariyer bilgileri inceleyebilirler.

Erdemir Kariyer

- Bordro Uzmanı, - Satış Uzmanı, - Endüstri Mühendisi, - Lojistik ve Ofis Yönetimi Uzmanı.

Erdemir şirketi insan kaynakları sayfasında iki kısım bulunmaktadır. İlk kısımda iş başvurularını kabul etmekte diğer kısımda ise staj başvurularını almaktadır. Şirkete iş başvurusu yapacak olan adaylar için güncel iş ilanı yayınlamayan firma sadece iş başvuru formu yayınlamıştır. Yani firmanın açık iş pozisyonu bulunmamaktadır.

Erdemir - Ereğli Demir Çelik Fabrikası 2016 yılında kaç kişiye iş imkanı sunacak ve hangi iş pozisyonları için personel alımı yapacak bilinmemektedir. Bu gibi bilgilere resmi kariyer sayfasında yer vermeyen Erdemi sadece iş başvuru formu aracılığı ile başvuru kabul etmektedir.

http://www.erdemir.com.tr/kariyer/is-ve-staj-basvurulari/
Erdemir Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017