Denizli Belediyesi Personel Alımı 2016


Denizli Belediyesi Personel Alımı 2016


Ülkemizin önemli illeri arasında yer alan Denizli, çevre hizmetlerine verdiği önem ile isminden oldukça söz ettirmektedir. Geçtiğimiz senelerde de iyi hizmetler veren ve bu hizmetlerine 2016 yılında da devam etmek isteyen Denizli Belediyesi belli aralıklar ile personel alımı ve memur alımı yapmaktadır. Diğer belediyelerde olduğu gibi Denizli Belediyesinin de her daim personele ihtiyacı bulunmaktadır. Bunun için bünyesinde açık iş pozisyonu oluştukça yeni personel alımı yapmaktadır. 


Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımlarını 2016 yılı içinde hangi iş pozisyonları için vereceği henüz bilinmemektedir. Bunun sebebi ise belediyenin açık iş pozisyonunun olmaması ve iş ilanlarının ilgili memurlar net gibi sayfalarda yayınlanmamış olmasıdır. Ancak geçtiğimiz yıllarda Denizli Büyükşehir Belediyesinin personel alımı yaptığı iş pozisyonları ise şöyledir;

Denizli Belediyesi Personel Alımı 2016

- Sözleşmeli Şehir Plancısı Alımı / Çivril
- Geçici Temizlik Görevlisi Alımı / Akköy
- Geçici Beden İşçisi Alımı / Garipköy
- İtfaiye Eri Alımı / Çal Belediyesi
- Şoför ve Kalorifer Ateşçisi Alımı
Denizli Belediyesi Personel Alımı 2016 yılı içinde yukarıda bulunan iş pozisyonlarında yapılmayacaktır. Yukarıda bulunan alımlar geçtiğimiz yıllara ait alımlar olup, 2016 yılı içinde bu tarz alımlar yapılacak mı bilinmemektedir. Denizli Belediyesi Personel Alımı yaparken insan kaynakları sayfası dışında ilan.memurlar.net gibi sayfalardan yararlanmakta olup, güncel iş ilanı olduğunda sizlere verilmiş olan ilan adresini kullanarak ilanlarını eklemektedir. 


Denizli Belediyesi Personel Alımı 2016

Şimdilik belediyeye ait alım ilanı olmadığı için 2016 yılı içinde toplamda ne kadar işçi alımı ve personel alımı yapacağını bilmediğimiz Denizli Belediyesinin güncel iş ilanlarının olup olmadığını kontrol etmek için aşağıda sizlere verilmiş ilan memur sayfasına gidebilir ve gerekli incelemelerinizi yapabilirsiniz. Eğer ilan varsa başvuru şartları ve diğer gerekli bilgiler ilan metninde verilmiş olacaktır.

http://ilan.memurlar.net/arama/
SearchLocation=title&SearchText=Denizli+Belediyesi&x=0&y=0
Denizli Belediyesi Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017