AVİVASA PERSONEL ALIMI İŞ İLANLARI 2016

AVİVASA personel alımı

Ülkemizde bireysel emeklilik şirketi olan Avivasa, 2007 yılında çalışmalarına başlamıştır. Sabancı Holding'in bünyesinde bulunan Avivasa, 2016 yılı içinde bir çok iş alanı için personel alımı yapacaktır. Avivasa iş başvurusu yapmak isteyenler öncelikle konumuz üzerinden Avivasa insan kaynakları detaylarını incelemelidir daha sonrasında ilgili kariyer adresine giderek iş ilanlarını takip ettikten sonra başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ülkemizi'nin önde gelen bireysel emeklilik firmalarından AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Ülkemizin'nin bilindik holdingleri arasında yer alan Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir.

Avivasa firması nasıl başvuru almaktadır?

Avivasa şirketinin yayınladığı güncel iş ilan detaylarını incelemek ve açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız konumuzda verdiğimiz Avivasa iş ilanı web sayfasına giderek bu iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvuruda bulunmakta zorluk çekiyorsanız yorum olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Avivasa personel alımı 2016 senesi için bu ilanlar üzerine yayınlanmıştır. Avivasa şirketinin konumuzda bulunan iş ilanı detayları incelemek, istenen uzmanlık ve yetenek alanlarını takipte bulunmak ve açık ilanlara başvuru yapmak için konumuzda bulunan Avivasa iş ilanı web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Avivasa personel alımı 2016


Teknik ve Gözetim - Dönemsel Sorumluİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Yazılım Uzmanıİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
KURUMSAL MİMARİ DANIŞMANIİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI / YETKİLİSİAnkara, İstanbul(Avr.)...AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
HR Business Partnerİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Operasyon Proje Yönetimi Uzmanıİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Muhasebe Uzmanıİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
ŞİKAYET YÖNETİMİ YETKİLİSİİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Müşteri Yönetimi Uzmanıİstanbul(Asya)AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.


Avivasa personel alımı 2016 yılı ilanları bu ilanlar üzerine verilmiştir. Emeklilik şirketi 2016 yılında bu iş pozisyonlarına toplamda kaç kişi alacak bir bilgi bulunmamaktadır. Şirketin kariyer sitesinde bulunan güncel iş ilanlarının arasına belli zaman aralıkları ile yeni iş ilanları da eklenmekte ve güncellenmektedir.

http://www.kariyer.net/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-is-ilanlari-c1072-p783/
AVİVASA PERSONEL ALIMI İŞ İLANLARI 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017