Algida Personel Alımı 2016Algida Personel Alımı 2016

Algida insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamaya göre açık iş pozisyonları için alım yapacaktır. Sektöründe başarı sağlamış ve bu başarısını sürdürmek için Algida iş ilanları yayınlamakta olup, bu ilanlar için de bazı şartlar belirtmiştir. Eğer bu şartları taşıyorsanız Algida iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerin hepsi yazımızın devamında ayrıntılı olarak yazılmıştır.


Algida Personel Alımı 2016Unilever şirketinin bünyesinde bulunan Algida, dondurma sektöründe hizmet vermektedir. Neredeyse her markette bulunan Algida, bu ürünlerinin satışını yapabilmek için bünyesine personel alımı da yapmaktadır. Ayrıca Algida firmasının alım yapacağı bölgeler ise Konya'dır. Eğer Unilever şirketinin ilanlarını da takip etmek istiyorsanız yine sizlere verilmiş kariyer adresini kullanarak incelemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Algida Hakkında Bilgi

Algida, Unilever firmasına ait dünyanın önde gelen dondurma firmalarından birisi. Algida, farklı isimlerle diğer ülkelerde de faaliyet göstermektedir. Unilever'in en karlı yan kuruluşu olan Algida, çeşitli ülkelerde yerel dondurma firmalarının satın alınıp isimlerinin değiştirilmesi ile global pazarda büyük yer edinmiştir.

Unilever, genellikle aynı dondurmaları aynı isimle üretir. Ancak bu dondurmalar arasında yerel bazı farklılıklar görülebilir. Bu dondurmalardan birkaçı; Carte d'Or, Cornetto, Magnum, Algida Max'tır.
Markanın adı algida olsa da,farklı ülkelerde farklı adlarla satılmakdadır.Algida Açık İş Pozisyonları

ve Unilever 

Mevsimlik Üretim Elemanı - Konya Algida FabrikasıKonyaUNILEVER
Human Resources Supervisor - KonyaKonyaUNILEVER
Transportation Plannerİstanbul(Asya)UNILEVER
Üretim Elemanı-Konya HPC VectorKonyaUNILEVER
Shift EngineerKocaeli, KonyaUNILEVER
Treasury Back Office Finance Assistantİstanbul(Asya)UNILEVER
Assistant Procurement Managerİstanbul(Asya)UNILEVER
Capability Building Specialistİstanbul(Asya)

http://www.kariyer.net/unilever-is-ilanlari-c1085-p923/
Algida Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017