Ağaoğlu Personel Alımı 2016

AĞAOĞLU PERSONEL ALIMI


Ağaoğlu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamaya göre 3 adet açık iş pozisyonu için alım yapacaktır. Sektöründe başarı sağlamış ve bu başarısını sürdürmek için Ağaoğlu iş ilanları yayınlamakta olup, bu ilanlar için de bazı şartlar belirtmiştir. Eğer bu şartları taşıyorsanız Ağaoğlu iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerin hepsi yazımızın devamında ayrıntılı olarak yazılmıştır.

Ağaoğlu Personel Alımı

İnşaat ve yapı alanında uzun senelerdir faaliyette bulunan Ağaoğlu, kurulduğu günden bu yana sektörde bir çok projeye imza atmıştır. 2016 ve 2017 dönemlerinde inşaat ve yapı alanındaki çalışmalarını sürdürmek isteyen Ağaoğlu, bir çok iş alanı için personel alımı gerçekleştirecektir. İnşaat ve yapı şirketinin bünyesinde yer alarak iş sahibi olmak isteyen adaylar aşağıdan Ağaoğlu kariyer bilgilerini inceleyebilirler.

Ağaoğlu Kariyer

- Ankara,
- İstanbul,

Ağaoğlu şirketinin toplamda 19 adet açık iş pozisyonu bulunmaktadır. Yukarıda bulunan açık iş pozisyonları sadece bir kaçı olup, daha fazlasına ulaşmak için Ağaoğlu kariyer ve iş ilanı adresine gidebilirsiniz. Ağaoğlu yayınladığı iş ilanlarını genellikle İstanbul bölgesinden duyurmuş olup, Amasya ve Türkiye geneli gibi genel başvuru ilanı da bulunmaktadır.

– En az Yüksekokul mezunu,
– Spor tesislerinde en az 1 yıl deneyimli,
– Tercihen İngilizce bilen,
– Müşteri memnuniyetine önem veren,
– Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren,
– MS Office programlarına hâkim,
– Ekip çalışmasına uyumlu,
– Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
– Avrupa Yakası'nda ikamet eden,
– Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),

Ağaoğlu inşaat şirketinin 19 adet iş pozisyonunun da kendine göre başvuru şartları, eğitim seviyesi ve iş tanımı gibi bilgileri bulunmaktadır. Yukarıda verilen şartlar sadece bir adet ilana ait olup, daha fazla ilana ulaşmak isteyen adaylar Ağaoğlu kariyer ve iş ilanı web adresini aşağıdan takip ederek ilgili resmi sayfaya ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/agaoglu-sirketler-grubu-genel-basvuru-533398
Ağaoğlu Personel Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017