Kanal D Personel Alımı İş İlanları 2016

Medya ve TV alanlarında faaliyet göstermekte olan Kanal D, çoğunlukla yarışma programları haber ve televizyon dizileri ile izleyici kitlesine ulaşmaktadır. Daha fazla televizyon dizisi, haber ve yarışma programı sunabilmek veya yayında olan mevcut programların akışını en iyi seviyeye getirmek için 2016 yılında da personel alımı gerçekleştirecektir.  Sizlerde Kanal D bünyesinde çalışan personel olmak istiyorsanız televizyon şirketinin listelemiş olduğu güncel ilanları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kanal D personel alımı iş ilanları 2016 yılının gelmesi ile birlikte aşağıda verilmiş, sunulmuş olan iş pozisyonları için alımlar yapacaktır. Kanal D gibi televizyon sektörünün başarılı isimlerinden birisinde sizlerde görev almak istiyorsanız yayınlanmış iş ilanına aşağıdan ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Kanal D personel alımı iş ilanları 2016 ne gibi ilanlar yayınlamış diye incelediğimizde şu ilana rastladık.

- Research and Planning Director

Kanal D personel alımı iş ilanları 2016 da konumuzda verilmiş olan ilanlar üzerine yapılacaktır. Sizde televizyon ve medya şirketinin insan kaynakları sayfasında verdiği Research and Planning Director ilanının detaylarını inceleyerek iş başvurusunda bulunmak için ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz. Ayrıca Kanal D yayınladığı bu ilanına kaç alım düzenleyecek bilinmemektedir.

Kanal D televizyon ve medya şirketi kendi bünyesine katacağı personeli seçerken belirli kriterler vermektedir. Ve şirketin verdiği bu kriterleri taşıyanlar eğer işe de uyum sağlarsa bünyesine dahil etmektedir. Sizde hemen ilgili sayfadan ilan detaylarını inceleyebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/dogan-tv-holding-is-ilanlari?firma=10962
Kanal D Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017