TEKNOSA Personel Alımı İş İlanları 2016

TEKNOSA Personel Alımı İş İlanları 2016


Uzun yıllardır elektronik mağaza alanında hizmet sunan ve bu hizmet, çalışmalarına 2016 yılında da devam edecek olan Teknosa, çok sayıda personel eleman alımı gerçekleştirecektir. 2016 yılı içinde bir çok mağazası bulunan Teknosa şirketinde görev almak istiyorsanız konumuz üzerinden Teknosa iş ilanı detayları ve bilgilerine ulaşarak ilgili sayfadan şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz.


TEKNOSA ŞİRKETİNE NASIL BAŞVURU KABUL ETMEKTEDİR ?

Teknosa şirketinin yayınladığı güncel iş ilan detaylarını incelemek ve açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız konumuzda verdiğimiz Bayer iş ilanı web sayfasına giderek bu iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvuruda bulunmakta zorluk çekiyorsanız yorum olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Teknosa personel alımı iş ilanları 2016 senesi için bu ilanlar üzerine yayınlanmıştır. Teknosa şirketinin konumuzda bulunan iş ilanı detayları incelemek, istenen uzmanlık ve yetenek alanlarını takipte bulunmak ve açık ilanlara başvuru yapmak için konumuzda bulunan Teknosa iş ilanı web adresini ziyaret edebilirsiniz.


Teknosa şirketinin 2016 yılı ilanları bu ilanlar üzerine verilmiştir. Elektronik şirketi 2016 yılında bu iş pozisyonlarına toplamda kaç kişi alacak bir bilgi bulunmamaktadır. Şirketin kariyer sitesinde bulunan güncel iş ilanlarının arasına belli zaman aralıkları ile yeni iş ilanları da eklenmekte ve güncellenmektedir.

Maaş Bilgileri;

Şirket bünyesinde bulunan satış danışmanı maaşları 1,225 TL ancak buna ek olarak 300 TL yemek parası ve diğer ek ücretler vardır. Maaş bilgisinin doğruluğu kesin değildir.

Teknosa Personel Alımı İş İlanları 

www.kariyer.net/teknosa-ic-ve-dis-ticaret-a-s-is-ilanlari-c8183-p33061
TEKNOSA Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017