TAİ Personel Alımı İş İlanları 2016

TAİ Personel Alımı İş İlanları 2016

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi şirketi yani TAİ, 2016 yılının girmesi ile birlikte çok sayıda ve bir çok iş pozisyonuna personel eleman alımı gerçekleştirecektir. 2016 yılında TAİ -Türk Havacılık ve Uzay Sanayi şirketinin ilanlarından yararlanarak iş başvurusunda bulunmak ve şirket bünyesine katılmak için aşağıdan TAİ iş ilanı detaylarına ulaşabilirsiniz.

TAİ FİRMASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Tai şirketi güncel ilanlarını yayınlarken resmi olarak kullandığı insan kaynakları sayfasından veya yine şirketin resmi kariyer sayfalarını kullanarak çeşitli iş pozisyonlarını listelemektedir. Bizde konumuzda sizlere Tai şirketinin açık iş pozisyonlarını yayınlamış olduğu adresi veriyoruz. Bu adres aracılığı ile iş pozisyonlarını inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tai personel alımı iş ilanları 2016 senesi içinde konumuzda bulunan açık iş pozisyonları üzerine alım planlayacaktır. Şirketin konumuzda bulunan açık iş pozisyonlarının başvuru tarihlerini, istenen yetenek ve uzmanlık alanlarını, işin tanımını ve diğer tüm bilgilerini aşağıda bulunan Tai iş ilanı adresinden takip edebilirsiniz.

  • MEKANİK BAKIM MÜHENDİSİ Ankara TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.

  • YAN SANAYİ ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL MÜHENDİSİ

  • BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSİ

  • UÇUŞ TEST MÜHENDİSİ

  • YAZILIM KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ

  • İTFAİYECİ


Tai personel alımı 2016 yılında bu açık iş pozisyonları üzerine alımlar planlayacak olup, yine yeni ilanı olursa sizlere sunulan adresten güncellemelerini yapacaktır. Şirket 2016 yılında bünyesine toplamda kaç kişi alacak, kaç kişiyi çalıştıracak bilemiyoruz fakat ilan adresinde 7 adet açık iş pozisyonu yer almaktadır. Bu ilanlarının arasına belli zaman aralıkları ile de ilanlar eklenmektedir.

Tai Personel Alımı İş İlanları 

www.kariyer.net/tusas-turk-havacilik-ve-uzay-sanayi-a-s-is-ilanlari-c1042-p456
TAİ Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017