Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı 2016

Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı 2016

Kara Yolları Genel Müdürlüğü 2016 yılının girmesi ile birlikte yeni memur alımı ilanı yayınladı. Bu yayınladığı ilan ile toplamda 65 alım gerçekleştirecek olan Kara Yolları Genel Müdürlüğü, bu alımlarını çeşitli iş pozisyonları için gerçekleştirecektir. 2016 yılında KGM bünyesinde memur olarak görev almak istiyorsanız sayfamız üzerinden KGM memur alımı detaylarını takip edebilir ve ilgili adresten tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Kara Yolları Genel Müdürlüğü memur alımı 2016 yılı içinde toplamda kaç memur alımı gerçekleştirecek bilemiyoruz ancak bu son yayınladığı ilanda 65 memur alımı gerçekleştirecektir. 65 memur alımı ilanından faydalanmak isteyen adaylar konumuzun sonunda bulunan pdf adresinden tüm detayları takip edebilirler.

Kara Yolları Genel Müdürlüğü memur alımı 2016 yılında hangi iş pozisyonları için ilan yayınlayacak bu konu hakkında da net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak 2016 yılının ilk ilanı ile birlikte Teknisyen Alımı, Şehir Plancısı Alımı, Mühendis Alımı, Mimar Alımı, Matematikçi Alımı ve İstatistikçi Alımı gerçekleştirecektir.ALIM YAPILACAK İŞ POZİSYONLARI

- Teknisyen Alımı : 18 Kişi,

- Şehir Plancısı Alımı : 3 Kişi,

- Mühendis Alımı : 36 Kişi,

- Mimar Alımı : 2 Kişi,

- Matematikçi Alımı : 1 Kişi,

- İstatistikçi Alımı : 2 Kişi.

Kara Yolları Genel Müdürlüğünün yaptığı bu iş pozisyonları size uyum sağlıyorsa hemen aşağıda verilmiş olan adrese giderek başvuru tarihlerini, başvuru şartlarını ve diğer bilgileri inceleyebilirsiniz.

Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı için tıklayın
Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017