İŞKUR Personel Memur Alımı İş İlanları 2016

İŞKUR Personel Memur Alımı İş İlanları 2016

Türkiye İş Kurumu - İŞKUR, 2016 yılının girmesi ile birlikte bünyesinde görevlendirmek ve çalıştırmak üzere memur personel alımı yapmaya başladı. 2016 yılı içinde İŞKUR'da çalışmak ve ilanlarından faydalanmak isteyenler konumuz üzerinde verilmiş olan İŞKUR iş ilan detaylarını inceleyerek ilgili birimlerden iş başvurularını gerçekleştirebilirler.


İŞKUR personel alımı 2016 yılı içinde hangi iş pozisyonlarına alım yapacağı aşağıda verilmiş olup, bu iş pozisyonlarının dışında bir alım yapacak mı bilemiyoruz. Eğer aşağıda verilen iş pozisyonları size uygunsa ilgili başvuru tarihleri arasında istenilen belgeler ile kurumun resmi sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR PERSONEL ALIMI 2016

- Hukuk,
- Siyasal Bilgiler,
- İktisat,
- İşletme ve İktisadi ve İdari Bilimler: 15 Kişi,
- İstatistik,
- Matematik,
- Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği: 5 Kişi.İŞKUR memur alımı 2016 toplamda ne kadar alım planlıyor yani bünyesine bu ilan ile kaç kişi alacak tüm sayıları üst kısımda sizlere sunulmuştur. İŞKUR bu alımların dışında başka alım yayınlayacak mı net bir bilgi bulunmamaktadır. Eğer sizlerde İşkurun bu yayınladığı ilanından faydalanmak, yararlanmak istiyorsanız aşağıda bulunan sayfadan tüm detayları inceleyebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşkur personel alımı detayları için Tıklayınız
İŞKUR Personel Memur Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017