Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Memur Alımı 2016

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Memur Alımı 2016

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı son yayınladığı ilan ile toplamda 93 kişilik memur personel alımı gerçekleştirecektir. 93 kişilik memurlar farklı iş pozisyonlarında görevlendirecek olup, son başvuru tarihi ise 20 Ocak 2016'dır. Bu tarihten sonra yapılacak başvuru işlemleri kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ilan detaylarını sayfamız üzerinden inceleyebilir ve ilgili başvuru tarihleri arasında başvurularınızı yapabilirsiniz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı memur alımı 2016 yılı içinde hangi iş pozisyonları için alım düzenleyecek bir bilgi yok ancak son yayınlamış olduğu memur alımı ilanı ile alım yapacağı iş pozisyonları aşağıda verilmiştir. Eğer bu iş pozisyonlarında sizlerde yer almak istiyorsanız ilanın tam metnine konumuzun sonunda bulunan pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

- İstatistik: 2 Kişi.
- Bilgisayar Mühendisi: 15 Kişi,
- Elektrik – Elektronik Mühendisi: 2 Kişi,
- Elektronik ve Haberleşme Mühendisi: 2 Kişi,
- Matematik: 2 Kişi,
- Deri Mühendisi: 5 Kişi.
- Hukuk, Siyasi Bilgiler: 10 Kişi,
- Kimya Mühendisi: 20 Kişi,
- Makine Mühendisi: 10 Kişi,
- Elektrik Mühendisi: 5 Kişi,
-Tekstil Mühendisi: 15 Kişi,
- İnşaat Mühendisi: 5 Kişi,Gümrük ve Ticaret Bakanlığı memur alımı 2016 yılı içinde ne kadar alım planlıyor net bir bilgi yok fakat bakanlığın son ilanı ile toplamda 93 kişilik alım yapacaktır. 93 kişilik alım ilanından faydalanmak ve 2016 yılında bakanlığın bünyesine katılmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan ilanın tam metni sayfasından tüm gerekli bilgilere ulaşabilir ve başvuru tarihleri arasında başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Memur Alımı ilanı tam metni için tıklayın
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Memur Alımı 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017