Çorum Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Çorum Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Çorum Belediyesi, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılı içinde de memur personel alımı yapacaktır. Ancak belediye bu alımlarını ne zaman gerçekleştirecek henüz bilemiyoruz. İlerleyen zamanlarda Çorum Belediyesi bünyesinde boş iş pozisyonları oluştukça ilgili kariyer sayfalarından ilanlarını listelemeye başlayacaktır. Sizlerde 2016 yılında Çorum Belediyesi bünyesinde çalışmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden Çorum Belediyesi iş ilanı detaylarına ulaşabilir ve ilgili sayfadan incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Çorum Belediyesi memur alımı 2016 senesinde boş iş pozisyonu olursa bir çok alım yapacaktır. Bu iş pozisyonlarının belirlenebilmesi için belediye bünyesinde görev yapan insan kaynakları departmanının boş iş pozisyonlarını değerlendirmesi gerekmektedir. Bu değerlendirmelerin ardından alım yapılması için ilgili birimlere başvurulur daha sonrasında ise Çorum Belediyesi ilgili sayfalardan alım ilanlarını yayınlar.

Çorum Belediyesi personel alımı 2016 yılında hangi iş pozisyonlarına ve kaç işçi personel alacak bilemiyoruz fakat belediyenin ilanlarını yayınladığı adresi incelediğimizde geçtiğimiz yıllarda sözleşmeli personel alımı, itfaiye eri alımı, inşaat teknikeri alımı ve memur alımı gibi iş pozisyonları için ilanlar yayınlamıştır. Ayrıca sadece il belediyesi için değil ilçe belediyeleri içinde ilanlar yayınlamaktadır.

Çorum ilinin, ilçeleri ise şöyledir;
Alaca
Bayat
Boğazkale
Dodurga
İskilip
Kargı
Laçin
Mecitözü
Oğuzlar
Ortaköy
Osmancık
Sungurlu
Uğurludağ

Yukarıda bulunan ilçeleri içinde ilan yayınlamış olan Çorum Belediyesi, bu ilçeleri için ara ara alım ilanı yayınlamaktadır. Belediyenin ilanlarını yayınladığı web adresini incelediğimizde bazı ilçeleri içinde ilanlar yayınladığını takip edebilirsiniz.

Çorum Belediyesi personel alımı 2016
Çorum Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017