BİM Personel Alımı İş İlanları 2017 - Ne kadar maaş alır ?

BİM Personel Alımı İş İlanları 2017

Ülkemizde indirim mağazacılığı yapan ve 1995 yılında kurulmuş olan BİM, sektöre ilk girişinden bu yana hızla gelişmiştir. Bu gelişimlerini her yıl sürdürmeyi hedefleyen ve bu hedeflerine ulaşabilmek için bünyesinde başarılı personel çalıştırmayı tercih eden BİM, 2017 yılında da bu personel alımlarına devam edecektir. BİM bünyesine dahil edeceği personeli genellikle lise mezunu olarak seçmekte ve alımlarını çeşitli illerden gerçekleştirmektedir. Yani ülkemizden bulunan binlerce mağazasında boş iş pozisyonu oldukça ilgili kariyer adresinden ilanlarını her daim güncellemektedir.

BİM personel alımı iş ilanları 2017 da hangi birimleri için yapacağı aşağıda verilmiştir. Birleşik Mağazalar şirketinin listelemiş olduğu sistem destek uzmanı, genel başvuru, mağaza personeli, ve diğer pozisyonlarını incelemek ve bu incelemelerinizin ardından güncel ilanlarına başvuruda bulunmak için aşağıda sizlere verilmiş olan BİM iş ilanları sayfasına giderek tüm gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

BİM şirketinin kariyer adresinde bulunan iş pozisyonları;
- Genel Başvuru
- Sistem Destek Uzmanı
- Mağaza Personeli
- Mağaza Elemanı

BİM personel alımı 2017 da konumuzda verilmiş listede bulunan açık iş pozisyonları üzerine yapılacaktır. Konumuzda verilmiş olan BİM açık iş pozisyonları sadece bir kısmıdır. Sizler daha fazla iş ilanına ulaşmak ve başvuruda bulunmak için ilgili kariyer adresine gidebilirsiniz. BİM şirketi 2017 yılında toplamda ne kadar alım yapacak net bir bilgi yok ancak güncel iş ilanı olduğunda sizlere verilmiş kariyer adresinden ilanlarını listelemeye devam etmektedir.


BİM MAAŞLARI NE KADAR ?

- Mağaza sorumlusu - 2300 TL
- Mağaza sorumlusu yardımcısı - 1800 TL
- Normal personel - 1300 TL

BİM Personel Alımı İş İlanları 2017 için tıklayınız
BİM Personel Alımı İş İlanları 2017 - Ne kadar maaş alır ? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017