ADİDAS Personel Alımı İş İlanları 2016

ADİDAS Personel Alımı İş İlanları 2016

Uzun senelerdir mağazacılık sektöründe hizmet veren Adidas, 2016 yılı itibari ile bu sektördeki çalışmalarına devam edeceği için bazı iş pozisyonları için personel eleman alımı yapacaktır. 2016 senesi itibari ile mağazacılık sektörünün başarılı firmalarından birisi olan Adidas'da çalışmak istiyorsanız yazımız üzerinden ilan detaylarını inceleyebilirsiniz.

Çok uzun senelerdir spor giyim ürünlerinin satışlarını gerçekleştiren ve bu alanda kendisini oldukça geliştiren Adidas, bulunduğu alandaki müşteri hizmetlerine devam etmek amacı ile çok sayıda çeşitli iş pozisyonuna işçi personel alımları yapacaktır. Spor giyim şirketinin bu alım planlarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız aşağıdan tüm detayları takip edebilirsiniz.

ADİDAS FİRMASI NASIL BAŞVURU KABUL ETMEKTEDİR ?

ADİDAS şirketinin yayınladığı güncel iş ilan detaylarını incelemek ve açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız konumuzda verdiğimiz Adidas iş ilanı web sayfasına giderek bu iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvuruda bulunmakta zorluk çekiyorsanız yorum olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Adidas personel alımı iş ilanları 2016 senesi için bu ilanlar üzerine yayınlanmıştır. Adidas firmasının konumuzda bulunan iş ilanı detayları incelemek, istenen uzmanlık ve yetenek alanlarını takipte bulunmak ve açık ilanlara başvuru yapmak için konumuzda bulunan Adidas iş ilanı web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adidas şirketinin ilanlarından bazıları;
- SATIŞ DANIŞMANI / Cevahir AVM İstanbul(Avr.) adidas
- SATIŞ DANIŞMANI/ Beyoğlu İstiklal Caddesi İstanbul(Avr.) adidas
- Satış Danışmanı(İçerenköy Boyner- adidas Group) İstanbul(Asya) adidas
- SATIŞ DANIŞMANI / Akasya AVM İstanbul(Asya) adidas
- SATIŞ DANIŞMANI / Viaport

Adidas 2016 yılında bu iş pozisyonlarına toplamda kaç kişi alacak bir bilgi bulunmamaktadır. Spor giyim ürünleri şirketi kariyer sitesinde bulunan güncel iş ilanlarının arasına belli zaman aralıkları ile yeni iş ilanları da eklenmekte ve güncellenmektedir.

Adidas Personel Alımı İş İlanları
http://www.kariyer.net/adidas-is-ilanlari-c1691-p0/
ADİDAS Personel Alımı İş İlanları 2016 Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Cs Hile
memur alımı 2017